Menu

Bıyık nasıl gürleşir

PAYLAŞ!

Bazı bayanlarda da gözlemlenebilen ağzın üst kısmında sürekli büyümeyi kendine amaç edinmiş kıl kardeşlere bıyık denir. Biz erkekler boş zamanlarında bıyıklarıyla oynamayı çok severiz hatta bu eylemi bi’ tık ileri taşıyarak onu şekilden şekile sokarız.

Bıyık nasıl gürleşir

Elbetteki bu yazımızda bıyıklarınız gürleşip sertleşmesi için doğal yöntemlere değineceğiz. Çok sevdiğiniz bu kıl topluluğunun diplerine bayanların kaşlarına uyguladığı bir kürü uygulayarak sonuç alabilirsiniz. Bıyık diplerinize rendelediğiniz iki diş sarımsağı koyup beş ile on dakika arasında bekletmelisiniz. Ardından yıkayın. Bu yöntemi en az haftada bir kez yapmanız gerekiyor. Zaman geçtikçe bu doğal kürün faydasını bir kaç ay içerisinde göreceksiniz. Gür ve kalın bıyıklar için tek doğal yöntem bumu hayır. Bıyıklarınızın hızlı uzamasını sağlayacak birçok kür mevcut.

Bıyık nasıl gürleşir

Düzenli olarak jilet kullanabilirsiniz. Bu işlem bıyık diplerinizi uyararak daha gür ve kalın çıkmasını sağlayacaktır. Ayrıca bıyıklarınızın gürleşmesi için hint yağı kullanabilirsiniz. Doğal olarak üretilen hint yağı bıyık kardeşleri gürleştirecektir. Bir diğer doğal yöntem ise ceviz yağıdır. Ceviz yağını bıyıklarınıza uygulayarak daha dolgun bıyıklara sahip olabilirsiniz. Cilt denince akla ilk gelen doğal yağlardan bir tanesi ise badem yağıdır. Badem yağı bıyıklarınız için oldukça ideal ve doğal bir yöntemdir.

Sizlerde bıyıklarınızın gür ve kalın olması için uyguladığınız doğal yöntemleri bizimle “yorum” kısmından paylaşabilirsiniz.

PAYLAŞ!

cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir